Zveme vás na hudebně taneční revue

Jen pro ten dnešní den, aneb až budou zlaté hvězdy padat z nebe

Úterý 25. 9. 2018 - 14:00
Místo konání: 
Sál MKC Fulnek

Hudebně zábavná revue věnovaná těm největším šlágrům první republiky. Program je příspěvkem k oslavám stého výročí vzniku Československé republiky. S velkým swingovým orchestrem Bedřicha Pukovce si společně zavzpomínáme například na Cikánku, Marijanu, Tu naši písničku českou či Škodu lásky a řadu dalších populárních skladeb. Společně s moderátorem si připomeneme ty nejosudovější okamžiky v dějinách první republiky včetně těch, kdy se český národ ocitl na samotném okraji své existence. Zazní i ty skladby, které v těžkých dobách národ pozvedávaly a držely v naději a víře v lepší zítřek. Ochuzeni nebudete ani o slavné filmové a operetní šlágry třicátých a čtyřicátých let. Společně si tak připomeneme noblesu Oldřicha Nového, šarm Adiny Mandlové či bujarou komiku Vlasty Buriana. Ve druhé části galavečera si pak budete moci i zatančit ve víru těch nejslavnějších dobových šlágrů a nechat se tak unášet krásnou představou, že jste se octli mnoho desítek let nazpět, kdy na tanečním parketu vedle klasických rytmů polky, tanga či valčíku začal za asistence sametově znějících saxofonů své „ růžky“ pomalu vystrkovat také swing.

Vhodné pro: 
Všechny
Seniory
Cena vstupenek: 
60 Kč jednotné
Předprodej vstupenek: 
Na místě

Sejde z očí, sejde z mysli

Čtvrtek 6. 9. 2018 - 17:00

Městské kulturní centrum Fulnek a Filmklub Comenius vás srdečně zvou ve čtvrtek 6. září od 17:00 hodin do salonku kulturního centra na promítání filmu Sejde z očí, sejde z mysli.

Vhodné pro: 
Všechny
Město Fulnek ve spolupráci s MKC Fulnek vás zvou na

Talkshow Ivanky Deváté

Středa 5. 9. 2018 - 16:00
Místo konání: 
Sál MKC Fulnek

Ivanka Devátá pochází z umělecké rodiny, jejím otcem byl hudební skladatel a dirigent Antonín Devátý (1903-1984). Devátá se narodila v Praze, ale dětství strávila v Chrudimi a v Brně, kde také absolvovala první krůčky na cestě k divadlu, hrála ve škole, v rozhlase, psala básničky a hostovala v brněnském Divadle Na Veveří. Jedenáctiletku vystudovala v Plzni, poté pokračovala ve studiích na DAMU (1958), načež nastoupila do Realistického divadla Zdeňka Nejedlého, kde strávila více než třicet let až do zrušení divadla a svého odchodu do penze (1991). Kariéru v divadle zahájila postavami lyrických venkovských dívek, později se přehrála do charakterních rolí temperamentních žen. Vynikla v klasickém repertoáru (Sen noci svatojánské, Loupežník, Maryša, Lucerna), sama herečka řekla, že jí byly nejbližší komedie.

Vhodné pro: 
Všechny
Seniory
Cena vstupenek: 
Zdarma

Fulnečka 2018

Sobota 1. 9. 2018 - 16:00

Již necelý měsíc zbývá do letošní Fulnečky, která proběhne opět na dvou scénách v zahradě MKC Fulnek v sobotu 1. září 2018. Těšit se můžete na kapely WOHNOUT, TATA BOJS, FIHA, W.A.F., APAČI, THE JAY a další. Sledujde i náš facebookový profil a instagramový profil: mkc_fulnek kde mimo jiné můžete soutěžit i o volňásky na akci!
Předprodej zahájen od čtvrtku 10. srpna v kancelářích MKC Fulnek a v Městském informačním centru.

Vhodné pro: 
Všechny
Cena vstupenek: 
dospělý: 180,--Kč
student: 100,--Kč (předložení průkazu na místě)
Vstupenky také elektronicky přes Coolticket
Předprodej vstupenek: 
MKC Fulnek, 601 563 112, Palackého 305
MIC Fulnek, 556 713 713, nám. Komenského 12
Webové stránky k události: 

Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub

Facebook města Fulneku   Facebook MKCF