Pátek 12. únor 2016

 • Foto Ladě
  12.02.2016 - 20:00 Místo konání: Klub Fulnečka v sále MKC Fulnek
  Cena vstupenek:
  100 Kč
  Předprodej vstupenek:
  Na místě

  První koncert roku 2016 v klubu Fulnečka. Zahájení letošní klubové sezóny se ujmou borci z opavské alternative/blues kapely Ladě.

  Ladě

  Parta sdružená okolo charismatického zpěváka a básníka Michaela Kubesy totiž nenabízí nějaké vymazlené trendy pozlátko, ale spíše syrovost životem otřískané duše. Písně jsou něžné, syrové, plaché i sprosté a vždy opředeny originálním zvukem kytaristy Petra Uviry. Ladě svou hudbou vlastně jen podtrhují rockové písničkářství, ze kterého jde cítit blues, alternativa, ale zároveň jsou kapelou, která žánry posunuje dál a dává jim punc originality a osobitosti. Velkou předností kapely jsou také jejich živá vystoupení - ať už elektrická nebo akustická - zanechávající velmi pronikavý a intenzivní dojem.

  "... víte, dnes už je zřejmě jisté, že život lidí, jako celek, je obrovský nenapravitelný chaos bez jediného, v pravdě sdíleného, společného pravidla. Člověk tomu však nechce a nesmí uvěřit! ... poezie je způsob, jak tento nebetyčný, svíravý bordel přetavit do okouzlující, malebné vnitřní podoby."
  (Michael Kubesa 12.5.2007)

Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub

Facebook města Fulneku   Facebook MKCF