Pátek 9. srpen 2019

 • Mimořádná nabídka permanentek do Beskydského divadla v Novém Jičíně pro sezónu 2019 / 2020. Cena permanentky ve výši 1780 ,- Kč zahrnuje také dopravu autobusem tam i zpět.

  Program:

  DATUM NEURČENO
  Příhody lišky Bystroušky

  Leoš Janáček PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY

  Leoš Janáček vytvořil operu o věčném koloběhu života, o lidech a zvířatech, jejichž osudy se vzájemně prolínají v úsměvných, komických i tragických situacích. 
  OPERA
   
  DATUM NEURČENO
  Balada pro banditu

  Milan Uhde, Miloslav Štědroň BALADA PRO BANDITU

  Příběh Nikoly Šuhaje loupežníka o velké lásce a zradě 
  MUZIKÁL
   
   
  DATUM NEURČENO
  Chlap na zabití

  Francis Veber CHLAP NA ZABITÍ

  Francouzská komedie o tom, jak se profesionální zabiják stane obětí sebevraha.
  KOMEDIE
   
  DATUM NEURČENO
  Osm žen

  Robert Thomas OSM ŽEN

  Byl jednou jeden hodný muž a kolem toho muže bylo osm žen… Bojoval, jak nejlíp uměl, ale ty ženy byly silnější než on. Večer si šel ten chudák lehnout, unavený, zničený, zrazený. A pak to začalo.
  ČINOHRA
   
  DATUM NEURČENO
  Saturnin

  Zdeněk Jirotka SATURNIN

  Komedie svištící jako kobliha.
  KOMEDIE
   

  Pozor: Uzávěrka přihlášek je již 9. srpna 2019!


 • Mladý Viking Škyťák a drak Bezzubka se vracejí v pokračování úspěšné dobrodružné animované série Jak vycvičit draka. Společně budou hledat Skrytý svět, jedinou naději na záchranu lidskodračího společenství.

  Ostrov Blp je dračí ráj obývaný Vikingy, nebo vikinský ráj obývaný draky, jak se to vezme. Bývalí odvěcí nepřátelé tu žijí v záviděníhodné harmonii. Vládne jim mladý náčelník Škyťák, který miluje létání s okřídleným parťákem Bezzubkou. A miluje i svoji kamarádku Astrid, jen jí to ještě nestačil naplno říct. Paradoxně právě láska se stane předzvěstí mračen, která se nad Blpem začnou stahovat. Škyťák je v tom nevinně, může za to rozkošná bílá dračice Bleskoběska, jež doslova omráčí Bezzubku, který se pod jejím vlivem promění z obávaného Nočního běsu na nejistého puberťáka. Možná i proto včas ve vzduchu neucítí nebezpečí pro všechny draky, které se ke břehům ostrova blíží. Ve snaze najít pro ně nové útočiště se Škyťák a Astrid vydají pátrat po mýty opředeném Skrytém světu, v němž by se všichni draci mohli před touto hrozbou ukrýt. Najdou ho? A najdou ho včas?

  Podle producentky filmu Bonnie Arnold spočívá úspěch ságy v tom, že vypráví o věcech, které jsou každému z nás blízké, byť se to na první pohled nemusí zdát. „Natočili jsme univerzální příběh o přátelství dospívajícího chlapce a jeho mazlíčka. Škyťákovýma očima vidíme, jak silné pouto lze mezi dvěma různorodými bytostmi vytvořit. Tohle přece prožíváme všichni, i když přitom nelétáme v tak vizuálně podmanivém světě,“ říká producentka. Tenhle svět už potřetí stvořil režisér Dean DeBlois, což je kontinuita u animovaných sérií poměrně výjimečná a zároveň záruka, že se s filmem Jak vycvičit draka 3 vrátíme přesně do míst, která máme tak rádi.

  104 min | dobrodružný animovaný film

  Při nepřízni počasí se promítá v sále MKC Fulnek


Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub

Facebook města Fulneku   Facebook MKCF