Sobota 19. říjen 2019

 • Patricie Theimerová, Alena Pavlušová – housle, Klára Hegnerová – viola, Pavla Jahodová - violoncello, umělecká vedoucí

  Půvabné smyčcové kvarteto si připravilo slavné hity filmového plátna od 50. let až po současnost. V úpravách ušitých na míru smyčcům zazní nezapomenutelné melodie oblíbených autorů filmové hudby Johna Williamse, Ennia Morriconeho, Nina Roty a věhlasných skladatelů, jejichž skladby ve filmech sklízely velký úspěch a program může být na přání v adventním čase doplněn vánočními evergreeny jako Jingle Bells, Let it snow, All I want for Christmas či Happy Christmas. Pořadem provází Pavla Jahodová.

  Pod názvem Beladona Quartet se skrývá skvělá formace čtyř mladých dam, jehož hráčky jsou absolventkami JAMU v Brně a na profesionální brněnské hudební scéně je můžete slyšet na koncertech a představeních Filharmonie Brno, Národního divadla Brno a Městského divadla Brno. Kvarteto má od svého založení v roce 2002 na svém kontě řadu vystoupení u nás i v zahraničí a je vyhledávaným hostem firemních reprezentativních akcí v atraktivních sálech a luxusních hotelích. Od roku 2013 spolupracuje kvarteto také s legendárním multiinstrumentalistou Jiřím Stivínem. Repertoár kvarteta obsahuje téměř 300 skladeb a řadí tak soubor k nejflexibilnějším českým smyčcovým tělesům. Temperamentní projev, virtuozita a strhující rytmy v kontrastu s elegancí a půvabem interpretek Vás zcela jistě osloví.


 • Sobota 19. 10.
  18:00

  Pod tímto názvem se skrývá skvělá formace čtyř mladých dam, prezentující rafinovaná aranžmá známých hudebních děl.


  Místo konání:
  kostel sv. Josefa Fulnek

  Typ akce: Kulturní akce
Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub

Facebook města Fulneku   Facebook MKCF