Pátek 19. červen 2020

 • Aktualizováno! Nový termín pro podání přihlášek 19. 6. 2020.

  Město Fulnek a Městské kulturní centrum Fulnek  vyhlašují konkurz na princeznu Terezku z Fulneku.

  Přihlášky si je možno vyzvednout v kancelářích MKCF nebo vytisknout z  našich webových stránek zde.

  Přihlášku je nutno odevzdat nejpozději do 24.4.2020 19.6.2020 v kancelářích MKCF nebo zaslat naskenovanou na kultura@fulnek.cz.

  Konkurz proběhne 5.5.2020 v 16:00 h 25. června 2020 v salonku MKCF. Všichni přihlášení budou osobně pozváni.

   

  Korunovace princezny proběhne veřejně 15.8.2020 na Dnech města Fulneku 2020. Vítězka se bude celoročně prezentovat na vybraných akcích.

  Kritéria pro korunovaci: dívka ve věku od 9 do 12 let.


 • Z důvodu trvalého a vydatného deště je promítání zrušeno. Děkujeme za pochopení.

  Trochu svérázná svobodná matka, úspěšná majitelka biokavárny Helena (Anna Polívková), odjíždí na popud své tety Ely (Jana Krausová) s nadšeným osmiletým synem Mikulášem strávit advent na horách, aby se tak vyhla svému citovému problému. Díky své roztržitosti a hře osudu se ocitá ve vysokohorské chatě Samota. Tam potkává dva muže, ač o žádné seznamování opravdu nestojí. Jedním je horal a milovník adrenalinových sportů Richard (Martin Dejdar) a druhým, jeho bratr (Marek Němec), vážený člen horské služby, ale hlavně milovník žen a zábavy. Tahle nesourodá partička se ve sněhem zapadané Samotě rozhodně nenudí. A to Helena ještě netuší, že její starostlivá milující matka (Jana Preissová) donutí protestujícího otce (Bolek Polívka), aby vyrazili na hory za nimi. Jsou Vánoce a rodina musí být přece pohromadě!(Bioscop)

  Promítání proběhne za hygienických a dalších podmínek dle nařízení Vlády ČR. Žádáme všechny návštěvníky, aby tyto podmínky a další pokyny pořadatele dodržovali. Děkujeme za pochopení.

   

  Romantický / Komedie
  Česko / Slovensko, 2019, 109 min


Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub

Facebook města Fulneku   Facebook MKCF