Pondělí 12. duben 2021

 • Řekni to pentlí, aneb oslavme společně Velikonoce.
  Na letošní svátky jara, Velikonoce, jsem si pro Vás připravili novinku. Všichni víme, že bohužel doba stále nepřeje společným aktivitám, akcím, setkávání se a slavení,
  proto i letošní Velikonoce budou pro nás všechny jiné. Rozhodli jsme se proto, že je společně oslavíme pentlí.
  A v čem akce spočívá? Nebojte, je to víc než jednoduché...vezmeme pentličku, uděláme mašličku a ozdobíme lavičku...ano je to tak.
  Na důkaz toho, že celou situaci společně zvládneme a že spolu aspoň takto netradičně oslavíme Velikonoce, budeme zdobit fulnecké náměstí.
  Takže vzhůru do toho...vezměte pentličku, stužku, mašličku a ozdobte na náměstí Komenského lavičku, větvičku nebo třeba tetičku.

  Heslo zní:

  Pentli tady uvážu,
  svou vůli tím ukážu,
  náměstí si vyzdobíme,
  Velikonoce oslavíme.


 • FULL(NEK) ZOO PLNÉ ZVÍŘAT

  Pro všechny příznivce naši foto soutěže na podporu ZOO Ostrava FULL(NEK) ZOO PLNÝ ZVÍŘAT, máme dvě zprávy. Začneme tou horší. Vzhledem k tomu, že počasí je tento týden velmi nepříznivé a nemá tomu být jinak ani o víkendu, rozhodli jsem se plánovanou výstavu všech fotografií soutěže, přesunout na sobotu 24.04.2021.
  Uskuteční se v zahradě MKCF od 14:00 hodin. Věřme, že se do té doby počasí umoudří.
  Druhá zpráva je o poznání lepší: prodlužujeme termín foto soutěže , takže fotografie můžete posílat až do čtvrtku 22.4.2021 na mail full.nek@fulnek.cz
  Tak vzhůru do toho, pravidla soutěže znáte...
  Obrovské díky všem, kteří nám fotky "zvířátek" dosud zaslali...jste super!

  Na Velký pátek máme pro vás další novinku a překvapení. Tentokrát jsme se do něj pustili společně s místí Základní a Mateřskou školou TGM a o co jde...?
  Vyhlašujeme foto soutěž na podporu ZOO Ostrava!!!
  Pravidla jsou opět jednoduchá:
  Pošli zajímavé foto jakéhokoliv zvířete,
  vyfoť sebe se zvířátkem a nebo se sám na chvíli proměň ve zvíře...Fotky nám pošli do 22.dubna na e-mail: full.nek@fulnek.cz
  V sobotu 24. dubna od 14:00 hodin proběhne výstava všech fotografií na zahradě MKC Fulnek, a to za přítomnosti nejrůznějších zvířátek...10 nej fotek obdrží 2 vstupenky do ostravské ZOO.
  Tak vzhůru do toho....
  Ať jsi tygr, zebra nebo kočka, vyfoť nám svá divá očka. Těšíme se na vaše fotky.


Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub

Facebook města Fulneku   Facebook MKCF