Neděle 28. listopad 2021

 • Slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí Komenského se uskuteční na první adventní neděli, tedy 28. listopadu. Program bude přímo andělský. Můžete se těšit na multimediální kamion s LED obrazovkou, na které bude od 16 hodin probíhat vánoční program pro celou rodinu.
  Děti se mohou těšit na andělskou poštu, čertovskou rodinku, sněhuláka Kuličku, vánoční kapelu, kamaráda soba atd. Vánoční strom se tradičně rozsvítí za přítomnosti princezny Terezky.
  Partnerem projektu Andělské Vánoce – slavnostní rozsvícení vánočního stromu je skupina ČEZ.






 • Neděle 28. 11.
  15:00

  KONCERT SE KVŮLI NEMOCNOSTI ÚČINKUJÍCÍCH ODKLÁDÁ!!! Vstupenky zůstávají v platnosti, nicméně pokud budete mít zájem o vrácení vstupného, obraťte se na Informační centrum (tel. 725 436 964 nebo 556 770 887). Pokud jste vstupenky kupovali on-line prostřednictvím platební brány, zašlete je nám na e-mail mic@fulnek.cz spolu s Vaším číslem účtu.


  Místo konání:
  kostel Nejsvětější Trojice ve Fulneku

  Typ akce: Kulturní akce




 • Neděle 28. 11.
  16:00

  Slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí Komenského se uskuteční na první adventní neděli, tedy 28. listopadu. Program: Multimediální kamion s LED obrazovkou, na které bude od 16 hod. probíhat vánoční program pro celou rodinu. Děti se mohou těšit na andělskou poštu, čertovskou rodinku, sněhuláka Kuličku, vánoční kapelu, kamaráda soba atd. Součástí programu bude ochutnávka tradičních pochoutek, jako jsou zabijačka, vánoční pečivo atd. vánoční strom se tradičně rozsvítí za přítomnosti princezny Terezky.


  Místo konání:
  Náměstí Komenského Fulnek

  Typ akce: Ostatní




 • Neděle 28. 11.
  15:00

  Základní vstupné: 300 Kč. Snížené: 270 Kč (senioři, studenti, ZTP/P) Na místě: 330 Kč


  Místo konání:
  kostel Nejsvětější Trojice ve Fulneku

  Typ akce: Kulturní akce




Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub

Facebook města Fulneku   Facebook MKCF