Sobota 15. srpen 2020

 • 15.08.2020 - 15:00 Místo konání: Zahrada MKC Fulnek
  Cena vstupenek:
  dospělí 120,- Kč, důchodci,děti nad 140cm a studenti 15-26 let -100 , děti do 140 cm a ZTP/P - zdarma
  Předprodej vstupenek:
  Na místě

  Vzhledem k aktuální a zároveň nepředvídatelné budoucí situaci ohledně pandemie COVID-19 byl Den města Fulneku, který se měl konat v náhradním termínu 15. srpna, pro rok 2020 definitivně zrušen Radou města Fulneku. Program včetně vystoupení Dary Rolins se budeme snažit přesunout na příští rok. Děkujeme za pochopení.

  Vážení návštěvníci, MKC Fulnek a město Fulnek připravují tradiční den města, který v letošním roce proběhne v sobotu 15. srpna 2020. Už nyní bychom rádi všechny z vás na tuto událost pozvali. Program budeme dále upřesňovat. Mimo jiné v programu vystoupí Dara Rolins.

  Program:

 • 15.08.2020 - 15:00 Místo konání: Salonek MKC Fulnek
  Cena vstupenek:
  dobrovolné
  Předprodej vstupenek:
  Na místě

  Přijměte pozvání na dvouhodinový koncert houslisty Mgr. Stanislava Salanciho DiS.art, primáše L'H Prešovčan, který proběhne v salonku MKC Fulnek v sobotu 15. srpna v rámci V. Mezinárodního malířského plenéru Letní Fulnek Kujavy. Na vystoupení bude volně navazovat interaktivní pořad pro děti - Hudební kabaret Ostrov fantazie v zahradě MKC Fulnek.

  Restaurace otevřena.

  Mgr. Stanislav Salanci DiS.art
  Narodil som sa v hudobníckej rodine. Detstvo a mladé roky som prežil v rodnej obci Víťaz / okres Prešov /, kde stále pôsobilo aj niekoľko moderných kapiel súčasne. Začínal som ako mladý nádejný gitarista v jednej z nich. Súčasne som však študoval hru na husle na ZUŠ v Krompachoch / M.Rotmayerová, I a II cyklus /. Hra na tento nástroj ma natoľko zaujala, že som sa jej začal venovať naplno. Inšpiráciou mi nebola klasická, ale ľudová hudba, ktorou som bol očarený.Obrázok Neskôr som začal študovať na konzervatóriu v Topoľčanoch / N.Lama / a po prerušení štúdia / ZVS / pokračoval som na konzervatóriu Jozefa Adamoviča v Košiciach / L.Orgován st. /, kde som získal absolventský diplom. Niekoľko rokov som študoval aj súkromne u profesorov Š.Demeter a J.Bikár / členovia... Otevřít celý článek

 • 15.08.2020 - 17:00 Místo konání: Zahrada MKC Fulnek (při nepřízni počasí - sál MKC)
  Cena vstupenek:
  60 Kč
  Předprodej vstupenek:
  Na místě
  Webové stránky události:

  Zveme vás na zábavné odpoledne pro rodiče s dětmi. Interaktivní pořad pro děti Ostrov fantazie - hudební kabaret v podání autora Zdeňka Kačora. Z autorových písniček se dozvíte například to, kam dohlédne "všedohled". Pro děti bude připraven také skákací hrad a malování na tvář.

  Restaurace otevřena.

Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub

Facebook města Fulneku   Facebook MKCF