talk show

"SIRÉNY NA CESTÁCH"

Pátek 30. 9. 2022 - 18:00

Zcela nová zábavná talk show ženské trojice hereček a zpěvaček Sandry POGODOVÉ, Jitky ASTEROVÉ a Lindy FINKOVÉ - "SIRÉNY NA CESTÁCH". Jejich neotřelý smysl pro humor a vzájemná chuť si ze sebe utahovat vás shodí ze sedadel. Pořad je plný šťavnatých vyprávění a historek ze zákulisí natáčení a divadelního světa. To vše prošpikováno šansony a písněmi z muzikálů tvoří dokonalý program, na který budete dlouho vzpomínat s úsměvem na tváři. Po skončení pořadu je ještě jako bonus autogramiáda. Talkshow se uskuteční sále MKCF. Vstupné 200 korun.

Vstupenky zakoupíte od 1.8. online nebo v MIC Fulnek.

 

vstupenky zakoupíte zde

 

 

Vhodné pro: 
Všechny
Cestovatelská přednáška

Petr Nazarov - Havajské ostrovy

Středa 5. 10. 2022 - 18:00

Zveme vás na přednášku Petra Nazarova Havajské ostrovy. Zážitky ze čtyř cest a dohromady čtrnáctiměsíčního pobytu na Havajských ostrovech; vyprávění spojené s videoprojekcí o místních zvycích, tanci Hula Hula, šamanismu a léčitelství, o přírodních krásách ostrovů a putování po jednotlivých ostrovech (Oahu, Maui, Lanai, Molokai, Kauai, Big Island).
Vstupné 50,-Kč, předprodej od 19. září v Komenského knihovně

Vhodné pro: 
Všechny
taneční večer

OD POLKY K ROCK&ROLLU

Čtvrtek 6. 10. 2022 - 18:00

Máte chuť si zazpívat a zatančit? Máte chuť si zavzpomínat na největší šlágry vašeho mládí? V rytmu tanců klasických i těch modernějších vám bude celý večer hrát Taneční a swingový orchestr Zdeňka Pukovce. Zpívat budou Martin Frynta a Lenka Krompolcová. Pořadem bude provázet doktor Pavel Hanzelka. Pojďme si společně zavzpomínat na staré zlaté časy čajů o páté, na tradici velkých tanečních orchestrů, na dobu, kdy sametově znějící zvuk saxofonů neodolatelně lákal hosty na taneční parket. Sál MKCF. Vstupenky zakoupíte on-line a v MIC Fulnek.Vstupné 100 korun.

 

Vstupenky zakoupíte zde

 

Vhodné pro: 
Všechny
pohádka

VELRYBA LÍZINKA

Neděle 16. 10. 2022 - 10:00

Druhou pohádkou, kterou pro děti chystáme v rámci podzimní sezony, je představení pražského divadla Krapet, které dobře znáte, a víte, že si s ním vždy užijete spousty zábavy. Nebude tomu jinak ani s velrybou Lízinkou. Pohádka o zatoulané malé velrybě v českých řekách. Malá cestovatelka se potkává se sladkovodními rybkami. Hledá kamaráda, ale v podvodním světě se jí to nedaří. Až potká malého rybáře Tomáše. Stanou se z nich kamarádi. Ostatní lidé se o ní dozví, ale ani s nimi to nemá malá velryba jednoduché. Tomáš Lízinku před chamtivými lidmi ochrání a jejich kamarádství se ještě upevní. Sál MKCF. Vstupné 70 korun. Vstupenky zakoupíte on-line a v MIC Fulnek od 1.9.2022.

 

Vstupenky zakoupíte zde

 

Vhodné pro: 
Všechny
Rodiny s dětmi
Cestovatelská přednáška

Viktorka Hlaváčková - Island: stopem, na koni a pěšky

Středa 2. 11. 2022 - 17:00

Srdečně zveme všechny příznivce dálek a cestování na přednášku Viktorky Hlaváčkové - Island: stopem, na koni a pěšky.

Na Island můžete přijet jako turista, pokochat se místními vodopády, termálními prameny a sopkami, vrátit se domů a říct, že jste viděli všechno, o čem jste si předtím přečetli na internetu. Nebo tam můžete připlout na půl roku na blind, žít a pracovat s místními farmáři a objevit skryté krásy i hořkosti Islandu, o nichž se jinde nedozvíte. Co byste si vybrali vy?
Vstupné 50,-Kč, předprodej od 20.10. v Komenského knihovně

Vhodné pro: 
Všechny

Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub

Facebook města Fulneku   Facebook MKCF