Fullfest - Letní kinokavárna

LETNÍ KINO - FILM MATKY a MIM Hugo Miró

Pátek 30. 7. 2021 - 21:30

Máme pro vás aktuální horkou novinku. V rámci Fullfestu jsme vám prezentovali Letní kino v pátek 30. července se vstupem zdarma. Nicméně jsme se rozhodli, že vám nabídneme novinku, a TO FILM MATKY. Distributor filmu s ohledem na nedávno premiéru filmu a klasická kina, nedovoluje promítáni se vstupem zdarma. Minimální vstupné je tedy 120,- Kč. Věříme, že vás toto neodradí. Jako bonus se vám před samotným filmem představí španělský MIM Hugo Miró, který vám nabídne nepřeberné množství kouzelnických triků. Vypadá to na super letní večer, co říkáte? Začínáme ve 20.30 hod. My se těšíme moc....

https://www.youtube.com/watch?v=A0Qy2gR7in4

Vhodné pro: 
Všechny
koncerty a doprovodný program

KONCERTY HUDEBNÍCH SKUPIN CIVILNÍ OBRANA A DESMOD

Sobota 7. 8. 2021 - 19:00

Den plný rally a trabant zážitků uzavře doprovodný program a koncerty hudebních skupin Civilní obrana a DESMOD.

Akce se uskuteční na náměstí Komenského Fulnek.

Vhodné pro: 
Všechny
Fullfest - hudební večer

SWINGGALIA a taneční skupina Jazz Monkeys

Pátek 13. 8. 2021 - 18:00

Spojení bratrů Galiových a přátel v energický hudební počin. Onen swing v názvu nevymezuje repertoir jen na hity 30.-40. let, ale vystihuje jakýsi šmrnc kapely, která vzdává hold velikánům nejen swingové éry, ale i jiných jazzových stylů a s osobitým humorem se nestydí servírovat ani hity odjinud v novém kabátu. V poslední době téměř nejde uniknout renesanci swingových tanců. Kapela proto bude hrát pod nohy výborné taneční skupině Jazz Monkeys, která kromě strhujících choreografií předvede také workshop!

V rámci tohoto večera si budete moci vychutnat i nějakou pochoutku z grilu restaurace MKCF.
Akce se uskuteční v zahradě MKCF a vstup je zdarma.

Martin & Jan Galiovi
Vzhledem k tomu, že se naše čumáky podobají tak, že porušují všechny copyrights, nemusíme asi zmiňovat, že jsme bratři jak se patří. Od útlého dětství spolu muzicírujeme a podíleli jsme se na nespočtu projektů, ať už vlastních či cizích, menších i větších, za peníze nebo pro parádu. Důraz jsme ale vždy kladli na dvě věci, a to na kvalitu produkce a na kvalitu zábavy. Nevystupujeme sami, ale v našlapané partě energických lidí, se kterými nás to dost baví. Pevně věříme, že za 15 let profesionální hudební kariéry by nebylo těžké najít mnoho těch, co nás ráno proklínali za bolavá těla zmučená od nekonečného tancování či jiných příjemností, které se mohly v průběhu večera za zvuku živelné muziky přihodit.
* pokud jste na po našem vystoupení otěhotněli, požádali partnera o ruku či celou noc nepřetržitě povídali hlouposti, neneseme za toto chování žádnou zodpovědnost

Vhodné pro: 
Všechny
Fullfest - Tvořivé dílny pro děti

Výtvarná a tvořivá dílnička pro děti

Středa 18. 8. 2021 - 16:00

V rámci našeho Fullfestu si děti a jejich rodiče vyzkouší i tvoření ve výtvarných dílničkách, ze kterých s pak odnesou na památku hotový výrobek domů.
Dílničky se uskuteční v zahradách MKCF a vstup je zdarma.

Vhodné pro: 
Všechny
oslavy města

(TÝ)DEN MĚSTA

Pondělí 23. 8. 2021 - 16:00 - Neděle 29. 8. 2021 - 23:00

Celotýdenní oslavy města Fulnek.
Těšit se můžete na aktivity, představení a zábavu pro děti, akci pro seniory, módní přehlídku, koncerty a stand-up comedy.

Pondělí 23.8. od 16.00 hodin.
Odpoledne pro děti s Cirkusem trochu jinak
Interaktivní odpoledne s tvořivými workshopy v cirkusovém šapito a hudební dvojici Poppy a Adélkou.

Zahrada
Vstup zdarma.

Úterý 24.8. od 16:00 hodinry, módní přehlídku
Pohádkové dovádění pro děti.
Představení pro děti od 3 do 103 let O zamilované ježibabě, která má právě narozeniny. V představení vystupují maňásci, masky i živí herci. Děti se také zasmějí s Klauny na volné noze a zadovádí si na zábavných atrakcích.

Zahrada
Vstup zdarma.

Středa 25.8. od 16:00 hodin
Pohádkové dovádění pro děti II
Představení pro děti „Až na dno mamuta“ je příběh o dvou klucích, jejich věčně upracovaném dědečkovi a zahradě, kde je tak úrodná půda, že by na ní rostly i hrnce, kdyby je někdo zasadil…
V představení vystupují loutky, masky i živí herci. Děti se zasmějí s Klauny na volné noze a zadovádí si na zábavných atrakcích.

Zahrada
Vstup zdarma.

Čtvrtek 26.8. od 13:00 hod.
Setkání seniorů k 72. výročí založení bývalého podniku ROMO.
Setkání bývalých zaměstnanců podniku ROMO s doprovodným programem.
K poslechu a tanci hraje Děrničanka.

Zahrada
Vstup zdarma.

Pátek 27.8. od 18:00 hod.
Fashion módní přehlídka
Odpolední program plný módy, fashion stylů a hudby. Hraje a zpívá francouzská zpěvačka Celine Bossu a skupina Celbos

Zahrada
Vstup zdarma..

Sobota 28.8. od 19.00 hodin
Koncerty hudebních skupin Platonic a Hodiny.
Koncert populární hudební skupiny Hodiny, jako předkapela vystoupí skupina Platonic.
Koncert

Zahrada
Vstup zdarma.

Neděle 29.8.od 18:00 hodin
ONEKNORSHOW Než začnu
Celovečerní stand-up představení komika Miloše Knora

Zahrada
Vstupné 50,- Kč.

Vhodné pro: 
Všechny
cestovatelská přednáška

Jiří Mára - Tajuplná Afrika

Středa 8. 9. 2021 - 18:00

Komenského knihovna vás srdečně zve na přednášku spisovatele a cestovatele, autora dokumentárních filmů z různých koutů světa Jiřího Máry Tajuplná Afrika. Čeká nás 90 minut poutavého vyprávění, promítání fotografií a krátkých ukázek z jeho dokumentárních filmů. Na závěr přednášky bude prostor na dotazy návštěvníků. Přednáška se uskuteční v salónku Knurrova paláce

Nejdobrodružnější expedicí rodiny Márových se stala výprava do čtyř států v jižní části Afriky: JAR, Namibie, Botswany a Zimbabwe. Při projekci fotografií a filmových záběrů se dozvíte, jak se dá neznámými končinami černého kontinentu cestovat na vlastní pěst – terénním autem divočinou i pouští a přitom spát ve stanech. Navštívíme Kapské Město i hliněnou vesnici tradičně žijících Himbů. Budeme stát tváří v tvář divokým zvířatům, zatají se nám dech ve sloním obklíčení a přežijeme i kousnutí šestimetrovým hadem. Podíváme se na největší písečné duny světa i hřmící masy Viktoriiných vodopádů.

Vstupné 50,- Kč. Vstupenky zakoupíte od 5.8. v Komenského knihovně.

Vhodné pro: 
Všechny
beseda

ALENA MORNŠTAJNOVÁ

Středa 15. 9. 2021 - 17:00

Srdečně zveme veřejnost na besedu a autogramiádu s jednou z nejprodávanějších českých autorek současnosti, spisovatelkou Alenou Mornštajnovou. Alena Mornštajnová je původní profesí překladatelka a učitelka angličtiny. Žije ve Valašském Meziříčí. Do povědomí čtenářů se zapsala prvotinou Slepá mapa (2013). Je autorkou dalších románů Hotýlek, Hana, Tiché roky a dětské knihy Strašidýlko Stráša. Její zatím poslední knihou je román Listopád, který vyšel v dubnu letošního roku a pojednává o tom, co by se mohlo stát, kdyby vláda komunistů v roce 1989 neskončila a státy na východě a ve středu Evropy by zůstaly nadále pod vlivem Sovětského svazu. Je to dramatický příběh obyčejné rodiny, kterou velké dějiny jedné listopadové noci rozdělí a postaví proti sobě. Nenechte si ujít setkání s autorkou, kde se dozvíte o tom, jak tvoří, o jejích románech, zejména o novince Listopád a další zajímavosti z jejího života. Vstupné: 100,- kč. Vstupenky zakoupíte od 5.8. v knihovně Komenského.

Vhodné pro: 
Všechny
Divadelní představení

DVA NAHATÝ CHLAPI

Středa 20. 10. 2021 - 19:00

DVA NAHATÝ CHLAPI

Bláznivá komedie kontroverzního francouzského autora, která v současné době slaví v Paříži velké úspěchy.
Seriózní advokát, věrný manžel a otec dvou dětí, se jednoho dne probudí nahý v posteli se svým kolegou z práce. Ani jeden netuší, jak se do této situace dostali, manželka jednoho z nich však vymyslí způsob, jak zjistit pravdu. Ale ta je, jak se nakonec ukáže opravdové pravdě hodně vzdálená.

Hrají: Martin Zounar, Martin Kraus, Martina Randová, Daniela Šinkorová/Michaela Dittrichová
Autor: Sébastien Thiéry
Režie: Antonín Procházka
Překlad: Jaromír Janeček
Kostýmy: Lenka Polášková
Produkce: JT PROMOTION s.r.o.

vstupenky v předprodeji na www.ticketportal.cz

Vhodné pro: 
Všechny

Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub

Facebook města Fulneku   Facebook MKCF