• kino

  Filmy Křupaví mazlíčci a Prvok, Šampón, Tečka a Karel

  Pátek 22. 10. 2021 - 16:00

  Od října pro vás zavádíme pravidelné promítání filmových novinek i oblíbených starších filmů. Promítat se bude vždy v pátek a vždy dva filmy. Odpoledne pohádka a tituly pro děti, večer pak filmy pro dospělé. To první nás čeká v pátek 22. října. Vstupenky zakoupíte na místě v den promítání. A na co se tedy můžete těšit?

  od 16:00 hod. Film pro děti Křupaví mazlíčci

  "Co byste dělali, kdybyste dostali krabici sušenek ve tvaru zvířátek, které mají kouzelnou moc proměnit vás v jakékoli zvíře? Owen Huntigton žije pouze prací, jen těžko hledá čas na svou ženu a malou dcerku. A pak to přijde, Owen zdědí cirkus po svém strýčkovi. Tohle by mohla být šance na změnu, na dobrodružství a zábavu, na opravdový rodinný život. Malý cirkus je ale na pokraji krachu, nestíhá konkurenci obrovského zábavního řetězce, klauni, akrobati a další už jsou postarší a leccos je bolí. Tohle dědictví se zdá být spíš prokletím a pohromou, ale pak Owen objeví starobylé tajemství strýčka Boba. Krabici s kouzelnými sušenkami, které mohou proměnit člověka ve zvíře. A najednou je tu plno zvířat, která tančí, zpívají a předvádějí akrobatické kousky - a pak se s pomocí sušenky znovu promění do lidské podoby. Nic jim nemůže zabránit v úspěchu a oživit zašlou slávu! Nebo ano? Je tady totiž ještě Horatio, zákeřný bratr strýčka Boba, který chce kouzelný cirkus jen pro sebe. A aby ho získal, je schopen udělat úplně cokoli."

  od 20:00 hod. Film Prvok, Šampón, Tečka a Karel

  "V příběhu Prvoka, Šampóna, Tečky a Karla si čtyři kamarádi ve středním věku přiznají, že nežijí tak, jak si představovali. A rozhodnou se vyřešit svou krizi provokativní hrou a plněním odvážných úkolů. Jak čtyřicátník zjistí, jestli je opravdovej chlap? Jak zabrání korozi svých ideálů, rozplynutí snů a scvrkávání varlat? Prvok, Šampón, Tečka a Karel se pokusí najít v sobě odvahu udělat pořádnou kravinu jako zamlada. Nebo aspoň odvahu za všech okolností říkat to, co si opravdu myslí. Kdo splní úkol, není sráč..."

  Vhodné pro: 
  Všechny
 • hudební večer

  Koncert zpěvačky Lucie ZET

  Sobota 23. 10. 2021 - 18:00

  Koncert zpěvačky Lucie Zet, na kterém zazní světové hity i vlastní písně

  Lucie ZET - zpěvačka a textařka, která již několik let vystupuje pod uměleckým jménem Lucie ZET, disponuje širokým repertoárem písní, a to napříč všemi žánry (pop, rock, disco, muzikál, swing, šanson či lidová píseň). Kromě angličtiny, slovenštiny, němčiny a španělštiny zpívá samozřejmě většinu svých písní v češtině, a to nejen proto, že si sama texty píše. Všechna její vystoupení se vyznačují vysokou profesionální úrovní, kterou předchází rčení, že Lucie ZET „zpívá srdcem i duší“.

  Akce se uskuteční v salónku restaurace MKC. Předprodej vstupenek v restauraci. Vstupné: 123,-

  Vhodné pro: 
  Všechny
 • pohádka pro děti

  MAXIPES FÍK

  Úterý 16. 11. 2021 - 16:00

  Víme, že k podzimu patří sychravé počasí. A abychom dětem ponurá podzimní odpoledne zpříjemnili, přichystali jsme pro ně pohádku pražského Divadla Krapet. A uhodnete jakou?
  „Tatí, já byfem chtěla pfa,“ řekla Ája. Tak jí tatínek koupil psa. „Jmenuje se Rek,“ oznámil, a protože Ája neuměla říkat R, říkala mu Fek. „To už mu můžeme říkat Fík,“ řekl tatínek.
  No a tak to všechno začalo… Ano, přesně tak, čeká nás pohádka Maxipes Fík. Vstupné 70 korun.

  Vhodné pro: 
  Všechny
 • slavnostní rozsvícení vánočního stromu

  ANDĚLSKÉ VÁNOCE

  Neděle 28. 11. 2021 - 16:00

  Slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí Komenského se uskuteční na první adventní neděli, tedy 28. listopadu na náměstí Komenského. Program bude přímo andělský.
  Můžete se těšit na multimediální kamion s LED obrazovkou, na které bude od 16 hodin probíhat vánoční program pro celou rodinu.
  Děti se mohou těšit na andělskou poštu, čertovskou rodinku, sněhuláka Kuličku, vánoční kapelu, kamaráda soba atd. Vánoční strom se tradičně rozsvítí za přítomnosti princezny Terezky.

  Vhodné pro: 
  Všechny
 • Koncert

  ADVENTNÍ KONCERT SBORU BONI PUERI

  Neděle 5. 12. 2021 - 8:20

  Koncert chlapeckého sboru Boni Pueri Český chlapecký sbor BONI PUERI byl založen v roce 1982. Patří k nejvýznamnějším evropským hudebním tělesům. Svým názvem se hlásí ke sboru, který působil od 13. století při Chrámu sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském hradě. Dvěstěčlenný sbor, kde zpívají chlapci od 4 – 19 let, dosud absolvoval více než 4000 samostatných koncertů po Japonsku, Kanadě, USA, Jižní Koreji, Hong Kongu, Číně a celé Evropě. Boni Pueri vystupují také při významných státních příležitostech a na světových sympoziích (mj. předávání státního vyznamenání Siru Nicholasi Wintonovi, státní návštěva prezidenta SRN Joachima Gaucka, prezidentky Jižní Koreje, rakouského prezidenta Heinze Fischera, čínského prezidenta Si Ťin-Pchinga nebo královny matky Bhútánského království). Svými výkony neustále ohromují návštěvníky po celém světě. Jejich koncerty v době adventu patří mezi nejkrásnější a navodí v lidech tu pravou vánoční atmosféru. Koncert se uskuteční v kostele sv. Josefa. Vstupné: 200,- Kč. Zakoupíte níže online nebo  v MIC Fulnek.

   

   

  vstupenky zakoupíte zde

   

  Vhodné pro: 
  Všechny
 • Česko zpívá koledy s muzikou Šajtar

  Středa 8. 12. 2021 - 18:00

  8.12. Česko zpívá koledy s muzikou Šajtar
  Tradiční akce, při které se celým Českem rozezní 5 neznámějších českých koled se vždy koná druhou prosincovou středu a v letošním roce se uskuteční již pojedenácté. Akce, kterou zaštiťuje Deník je velmi oblíbená jak u dětí, tak u dospělých. Momentálně řešíme možné vystoupení kapely Šajtar, která např. doprovázela Jaromíra Nohavicu na turné po Polsku, vystupovala s hudební skupinou Čechomor. V repertoáru mají jak folklórní skladby, tak i skladby rockové. V rámci vystoupení – koncertu by zazněly nejen české koledy, ale také zahraniční koledy a vánoční skladby.. Místo konání bude upřesněno.

  Vhodné pro: 
  Všechny
 • koncert

  Leona Machálková MUZIKÁL - MOJE LÁSKA s hostem Radimem Schwabem

  Pátek 10. 12. 2021 - 19:00

  Leona Machálková připravila sólový koncertní program, ve kterém jako třešničky na dortu emotivně interpretuje slavné písně z českých i světových muzikálů, ve kterých účinkovala v hlavních ženských rolích či které nazpívala a zařadila na svá muzikálová alba, která natočila v produkci hudebního skladatele Karla Svobody.
  Během jednoho večera si hosté mohou poslechnout ty největší hity z českých i světových muzikálů Dracula, West Side Story, Jesus Christ SuperStar, Monte Cristo, Bídníci, Angelika, Hamlet, Evita, Cats, Elizabeth nebo Mamma Mia! Nejkrásnější árie z těchto muzikálů Leona představí za doprovodu orchestru v čele s pianistou Petrem Berki a kapelou. Rovněž vystoupí Leony kolega Radim Schwab, který s Leonou zazpívá několik duetů a také sólových písní.

  Kde se koncert uskuteční záleží na vás a na tom, kolik vás na koncertu bude. Varianty jsou dvě: sál MKCF nebo Děrné.:-)
  Oba sály budou krásně vyzdobeny a nachystány tak, ať si díky krásnému koncertu Leony Machálkové navodíte tu pravou vánoční atmosféru.
  V případě, že se koncert uskuteční v Děrném, zajistíme vám svozový autobus s odjezdem od MKCF.

  Vstupné: 280,- Kč. Předprodej vstupenek od 1. října 2021v MIC Fulnek a MKCF.

  Těšíme se na vás.

  Vhodné pro: 
  Všechny
 • představení pro děti

  Štístko a Poupěnka – Ať žijí pohádky!

  Neděle 12. 12. 2021 - 15:00

  Známá dětská hudební dvojice Štístko a Poupěnka, kterou znají a milují všichni malí diváci, se dětem představí s vystoupením Ať žijí pohádky. Jejich pohádková vystoupení jsou beznadějně vyprodaná napříč celou republikou a mají u dětí takový úspěch, že jsme se rozhodli udělat radost i dětem ve Fulneku a okolí. Štístko a Poupěnka se společně s broučky dostanou do pohádkového lesa. Pomohou tam Kar-kulce, aby ji nesežral vlk, a také potkají Jeníčka a Mařenku na cestě k perníkové chaloupce. Naučí se hodiny s písničkou Tik ťak i kouzelná slůvka s Pyšnou princeznou. Udrží tajemství s písničkou Šušušu a spatří, jak drzou, nevychovanou Káču navštíví čert v písničce Čert a Káča. Společně se všichni naučí zdravě papat se superhrdinou Mňamáčkem. Zaznějí taneční hity Hejbni kostrou a Jájájá, ale nebudou chybět ani známé, osvědčené písničky. Těší se na vás Štístko a Poupěnka! Vstupné 230 korun. Předprodej od 1. října v MKCF a MIC Fulnek.

   

   

  vstupenky zakopíte zde

   

  Vhodné pro: 
  Všechny

Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub

Facebook města Fulneku   Facebook MKCF