• talk show

  "SIRÉNY NA CESTÁCH"

  Pátek 30. 9. 2022 - 18:00

  Zcela nová zábavná talk show ženské trojice hereček a zpěvaček Sandry POGODOVÉ, Jitky ASTEROVÉ a Lindy FINKOVÉ - "SIRÉNY NA CESTÁCH". Jejich neotřelý smysl pro humor a vzájemná chuť si ze sebe utahovat vás shodí ze sedadel. Pořad je plný šťavnatých vyprávění a historek ze zákulisí natáčení a divadelního světa. To vše prošpikováno šansony a písněmi z muzikálů tvoří dokonalý program, na který budete dlouho vzpomínat s úsměvem na tváři. Po skončení pořadu je ještě jako bonus autogramiáda. Talkshow se uskuteční sále MKCF. Vstupné 200 korun.

  Vstupenky zakoupíte od 1.8. online nebo v MIC Fulnek.

   

  vstupenky zakoupíte zde

   

   

  Vhodné pro: 
  Všechny
 • taneční večer

  OD POLKY K ROCK&ROLLU

  Čtvrtek 6. 10. 2022 - 18:00

  Máte chuť si zazpívat a zatančit? Máte chuť si zavzpomínat na největší šlágry vašeho mládí? V rytmu tanců klasických i těch modernějších vám bude celý večer hrát Taneční a swingový orchestr Zdeňka Pukovce. Zpívat budou Martin Frynta a Lenka Krompolcová. Pořadem bude provázet doktor Pavel Hanzelka. Pojďme si společně zavzpomínat na staré zlaté časy čajů o páté, na tradici velkých tanečních orchestrů, na dobu, kdy sametově znějící zvuk saxofonů neodolatelně lákal hosty na taneční parket. Sál MKCF. Vstupenky zakoupíte on-line a v MIC Fulnek.Vstupné 100 korun.

   

  Vstupenky zakoupíte zde

   

  Vhodné pro: 
  Všechny
 • pohádka

  VELRYBA LÍZINKA

  Neděle 16. 10. 2022 - 10:00

  Druhou pohádkou, kterou pro děti chystáme v rámci podzimní sezony, je představení pražského divadla Krapet, které dobře znáte, a víte, že si s ním vždy užijete spousty zábavy. Nebude tomu jinak ani s velrybou Lízinkou. Pohádka o zatoulané malé velrybě v českých řekách. Malá cestovatelka se potkává se sladkovodními rybkami. Hledá kamaráda, ale v podvodním světě se jí to nedaří. Až potká malého rybáře Tomáše. Stanou se z nich kamarádi. Ostatní lidé se o ní dozví, ale ani s nimi to nemá malá velryba jednoduché. Tomáš Lízinku před chamtivými lidmi ochrání a jejich kamarádství se ještě upevní. Sál MKCF. Vstupné 70 korun. Vstupenky zakoupíte on-line a v MIC Fulnek od 1.9.2022.

   

  Vstupenky zakoupíte zde

   

  Vhodné pro: 
  Všechny
  Rodiny s dětmi

Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub

Facebook města Fulneku   Facebook MKCF