• Ples města Fulneku

  Sobota 11. 2. 2023 - 19:00

  Tradiční akce, na kterou se těší všichni, co se rádi baví a především ti, co rádi tančí. Ples města Fulneku si užijeme ve stylu kabaretu. Během celého večera vám bude hrát skvělá kapela Rivieras show band. Nebude chybět originální doprovodný program a bohatá tombola. První cenou bude Poukaz na zájezd dle vlastního výběru, kterou věnuje Město Fulnek. Takže dámy nezapomeňte na stylové čelenky, fascinátory, kloboučky, rukavičky a šaty. Muži se představí, jako praví gentlemani a doplní vás buřinkou, stylovým kloboukem nebo vestičkou protože ty nejlepší z vás, čeká malé překvapení. Vstupné je 490 korun včetně bohatého rautu. Ples se uskuteční v sále MKCF. Předprodej vstupenek od 20. prosince on-line nebo v MIC Fulnek. Těšíme se.

   

  vstupenky zakoupíte zde

  Vhodné pro: 
  Všechny
 • kino

  Filmy: Červený střevíček a sedm statečných, Přání k narozeninám.

  Pátek 24. 2. 2023 - 16:30 - 21:00

  Další díl našeho tradičního filmování bude opět patřit dětem, které čeká Pohádka červený střevíček a sedm stačených od tvůrců Ledového království a pohádky Na vlásku. Začínáme tradičně v 16.30 a vstupné je jako vždy 50 korun. Dospěli se mohou opět těšit na českou novinku Přání k narozeninám, ve které se jako filmová manželé představí Eva Holubová a Jaroslav Dušek. V dalších rolích pak uvidíte Veroniku Khek Kubařovou, Tomáše Kluse, Igora Orozoviče, Jaroslav Plesla, Matěje Hádka a Simonu Babčákovou. Promítáme od 19.00 v sále MKCF. Vstupné 120 korun.

   

  Červený střevíček a sedm statečných od 16.30, vstupné: 50 Kč.

  Baculka Sněhurka najde pár kouzelných červených střevíčků, které ji promění na hubeňoučkou krasotinku. Má to ale jeden háček! Střevíce patří zlé čarodějnici a ta, když zjistí, že zmizely, použije veškerá kouzla a čáry, aby je dostala nazpět. Jakoby nestačilo, že má Sněhurka plné ruce práce s ježibabou, do cesty se jí musí ještě připlést sedm neodbytných trpaslíků, kteří od ní chtějí pusu. Pokud totiž tito zelení mrňousové dostanou polibek od krásné ženy, bude zrušena jejich kletba a z nich se znovu stanou udatní princové Merlin, Artuš, Jiřík, Honza, Pino, Noki, Kio. Jenže co je vlastně krása? Pochopí Sněhurka a jejích sedm statečných společníků, co krása doopravdy znamená?

  trailer

   

  Přání k narozeninám od 19.00, vstupné: 120 Kč.

  Líba má každý rok jediné narozeninové přání. Trvá na tom, aby se na její oslavě sešla celá rodina, což všichni vždy splnili. Tedy až do letošních narozenin. Její syn Petr má na tenhle rok jiné plány, a tak před rodinou předstírá nemoc. Letos chce totiž poprvé strávit narozeniny se svým přítelem Karlem, který má narozeniny ve stejný den. A Karel je pro zbytek rodiny Petrovým dlouho skrývaným tajemstvím. Líba se však své oslavy nehodlá jen tak lehce vzdát. Rozhodne se Petra překvapit a s celou rodinou se přesunout k němu. Nečekaná návštěva donutí Petra k rychlé improvizaci. Udělat před svou rodinou z přítele Karla kolegu z práce a z jeho sestry Veroniky svou přítelkyni je v podstatě hračka. Jenže to ještě Petr netuší, že tohle je teprve začátek a dnešní den bude jedna velká jízda na horské dráze..

  trailer

   

  Vhodné pro: 
  Všechny
 • karneval

  Maškarní s Klauny na volné noze

  Sobota 18. 3. 2023 - 15:00

  Ano je to tak, maškarák plný zábavy se skvělými Klauny na volné noze. Přivedou vás i vaše děti v úžas, chechot, vřískot, radost a za břicho popadání. Obří bubliny, tanec, balónky a soutěže…
  To vše zažijete na karnevale s Aloisem Vemenem a Voháňkou Bedřichem. Neváhejte a přijďte. Vstupné 120korun. Vstupenky zakoupíte on-line a v MIC Fulnek. Sál MKCF.

  Vhodné pro: 
  Všechny
 • divadelní představení

  A DO PYŽAM!

  Neděle 7. 5. 2023 - 18:00

  A další z připravovaných novinek...A do pyžam! Bude to velká dávka humoru, protože, když se to občas v tom životě všechno zamotá:

  "Aby nenechal svoji milenku v den jejích narozenin doma samotnou, pozve ji do svého venkovského domu, kde tráví víkend se svou ženou. Aby však jeho žena nepojala podezření, pozve zároveň i svého přítele, kterého chce vydávat za milence své milenky. Netuší však, že jeho přítel je již nějakou dobu milencem jeho ženy. A že si jeho žena k tomu všemu ještě najala na víkend služebnou, která se jmenuje úplně stejně, jako jeho milenka …"

  Vstupné 450 Kč. Vstupenky zakoupíte od 1. února on-line nebo v MIC Fulnek. Těšíme se!

   

  vstupenky zakoupíte zde

  Vhodné pro: 
  Všechny
 • koncert

  Recitál Lucie Bílé s klavírem Petra Maláska a sborem BONI PUERI

  Pátek 26. 5. 2023 - 18:00

  Vystoupení naší nejpopulárnější zpěvačky za klavírního doprovodu klavíristy a skladatele Petra Maláska se speciálním hostem chlapeckým sborem BONI PUERI. Zazní slavná muzikálová témata, světové evergreeny i zpěvaččiny repertoárové objevy. České, zámořské, anglické i francouzské melodie dostaly jednotící, intimně slavnostní formu. Láska hory přenáší, Most přes minulost, Jsi můj pán, Summertime, Vzpomínky nebo Mám ráda život… To je jen výběr hitů, na které se můžete těšit.. Koncert se uskuteční v kostele sv. Josefa. Předprodej vstupenek od 18.12.2022. Vstupné: předprodej 1.250,- Od 1.1. 2023 1.350,-

   

  vstupenky zakoupíte zde

   

  Vhodné pro: 
  Všechny

Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub

Facebook města Fulneku   Facebook MKCF