Městské kulturní centrum Fulnek

Návrh rozpočtu na rok 2023

Střednědobý výhled rozpočtu na rok 2024 - 2025

Schválený rozpočet na rok 2022

Střednědobý výhled rozpočtu na rok 2022, 2023 a 2024 MKC Fulnek, p.o.

Informační memorandum

Výroční zpráva za rok 2021 prohlášení

 

Kdo jsme? jsme příspěvková organizace, která poskytuje kulturní a kulturně společenské akce obyvatelům, okrajovým obyvatelům a návštěvníkům města Fulnek. Hlavním účelem organizace je poskytování kulturních služeb ve městě a to informačních, vzdělávacích, organizátorských, kulturně výchovných a společenských. Doplňkovou činností MKC Fulnek je provozování nekuřácké restaurace, pronájem prostor, výlep plakátů, zprostředkování inzerce ve Fulneckém zpravodaji a kopírovací služby.

V letech 2004 – 2006 proběhla celková rekonstrukce Městského kulturního centra Fulnek, dříve kino Slávie a restaurace Batalion. Od 1. 1. 2007 jsme se stali příspěvkovou organizací.

Fulnek je malebným městem nejen s bohatými dějinami a množstvím historicky a umělecky cenných památek, nýbrž i s poutavým přírodním prostředím, stává se přitažlivou lokalitou pro domácí i zahraniční návštěvníky. Fulnek už jen díky své poloze ve výběžku Nízkého Jeseníku a na úpatí Oderských vrchů skýtá velké možnosti rekreačního a turistického vyžití. Výlet na kole je možný po cyklistických trasách č. 6078 (Kunín - Opava), 6079 (Fulnek - Odry) a 6131 (Nový Dvůr - Suchdol nad Odrou). Město má dnes nejvíce kulturních památek na Novojičínsku.

Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub

Facebook města Fulneku   Facebook MKCF