Cestovatelská přednáška

Filipíny - okolo ostrova Luzon

Středa 5. 4. 2023 - 18:00

Manželé Jana a Vladimír Poulíkovi si život bez cestování nedovedou představit. Přijměte pozvání na jejich vyprávění o zážitcích z cesty na Filipíny.
Pojeďte s námi do ostrovní země, která se nachází v tzv. ohnivém kruhu. V první části přednášky procestujeme největší z filipínských ostrovů Luzon, kde nás fascinovaly sopky a na severu rýžové terasy přes 2000 let staré. Společně navštívíme koloniální španělská města s úchvatnými katedrálami postavenými v zemětřesném stylu. Vychutnáme si atmosféru kohoutích zápasů a v závěru cesty navštívíme turisty tolik opomíjenou Manilu.

Vstupné 60 Kč. Vstupenky zakoupíte od 27.3. v Komenského knihovně

Vhodné pro: 
Všechny
Předprodej vstupenek: 
Na místě
divadelní představení

A DO PYŽAM!

Neděle 7. 5. 2023 - 18:00

A další z připravovaných novinek...A do pyžam! Bude to velká dávka humoru, protože, když se to občas v tom životě všechno zamotá:

"Aby nenechal svoji milenku v den jejích narozenin doma samotnou, pozve ji do svého venkovského domu, kde tráví víkend se svou ženou. Aby však jeho žena nepojala podezření, pozve zároveň i svého přítele, kterého chce vydávat za milence své milenky. Netuší však, že jeho přítel je již nějakou dobu milencem jeho ženy. A že si jeho žena k tomu všemu ještě najala na víkend služebnou, která se jmenuje úplně stejně, jako jeho milenka …"

Vstupné 450 Kč. Vstupenky zakoupíte od 1. února on-line nebo v MIC Fulnek. Těšíme se!

 

vstupenky zakoupíte zde

Vhodné pro: 
Všechny
koncert

Recitál Lucie Bílé s klavírem Petra Maláska a sborem BONI PUERI

Pátek 26. 5. 2023 - 18:00

Vystoupení naší nejpopulárnější zpěvačky za klavírního doprovodu klavíristy a skladatele Petra Maláska se speciálním hostem chlapeckým sborem BONI PUERI. Zazní slavná muzikálová témata, světové evergreeny i zpěvaččiny repertoárové objevy. České, zámořské, anglické i francouzské melodie dostaly jednotící, intimně slavnostní formu. Láska hory přenáší, Most přes minulost, Jsi můj pán, Summertime, Vzpomínky nebo Mám ráda život… To je jen výběr hitů, na které se můžete těšit.. Koncert se uskuteční v kostele sv. Josefa. Předprodej vstupenek od 18.12.2022. Vstupné: předprodej 1.250,- Od 1.1. 2023 1.350,-

 

vstupenky zakoupíte zde

 

Vhodné pro: 
Všechny
PŘIDANÝ KONCERT

RECITÁL LUCIE BÍLE, PETRA MALÁSKA A SBORU BONI PUERI II

Pátek 26. 5. 2023 - 20:30

Přidaný koncert!!! Vystoupení naší nejpopulárnější zpěvačky za klavírního doprovodu klavíristy a skladatele Petra Maláska se speciálním hostem chlapeckým sborem BONI PUERI. Zazní slavná muzikálová témata, světové evergreeny i zpěvaččiny repertoárové objevy. České, zámořské, anglické i francouzské melodie dostaly jednotící, intimně slavnostní formu. Láska hory přenáší, Most přes minulost, Jsi můj pán, Summertime, Vzpomínky nebo Mám ráda život… To je jen výběr hitů, na které se můžete těšit.. Koncert se uskuteční v kostele sv. Josefa jako druhý v pořadí, a to od 20:30 hodin. Vstupné: 1.250,- 

 

vstupenky zakoupíte zde

Vhodné pro: 
Všechny

Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub

Facebook města Fulneku   Facebook MKCF