Lucie Činčalová, město Fulnek, Comenius Fulnek a MKC Fulnek vás zvou na

Knižní bazárek - prodej knih

Středa, 25. říjen 2017 - 8:00 - Pátek, 27. říjen 2017 - 18:00
Místo konání: 
Sál MKC Fulnek

Přijďte si vybrat ze 4000 nasbíraných knih - všech literárních žánrů (pohádky, poezie, dobrodružné, krimi, romány, próza aj.) Prodej získaných knih proběhne ve dnech 25. - 27. října v MKC Fulnek. Vždy mezi 8. a 18. hodinou (12 - 13 pauza).

Podpořte dobrou věc - zakoupením knihy přispějete na dětské Oddělení intenzivní a resuscitační péče FN Ostrava Poruba.

Vybrané peníze se použijí na nákup pomůcek k bazální stimulaci, k rehabilitaci, prevenci proleženin, ale také hraček a pomůcek k rozvíjení dětské motoriky.

Vhodné pro: 
Všechny
StandUp - Impro - Skeče v pořadu

Koko Comedy

Sobota, 11. listopad 2017 - 19:00
Místo konání: 
Sál MKC Fulnek

Máte rádi humory? Této dvojici blondýn˟ se budete zaručeně smát! Luc a Kat, něžné komičky s ostrým humorem, si do ničeho nenechají mluvit, ale ke všemu mají co říct. Dejte jim do ruky vařečku, otráví vás, dejte jim mikrofon, pobaví vás. Stand-up comedy, skeče, moderace, to vše umí Koko Comedy, kouzelné a kontroverzní holky jako řemen a jejich vypečení hosté.

˟Změna barvy vyhrazena. Záleží, jestli je peroxid v akci!:)

Vhodné pro: 
Všechny
Cena vstupenek: 
120,-
90,-
Předprodej vstupenek: 
Na místě
Webové stránky k události: 
Moravská umělecká agentura ve spolupráci s MKC Fulnek uvádí

Zrušeno - Miroslav Donutil - Ptejte se mě na co chcete a já vám na co chci odpovím!

Středa, 15. listopad 2017 - 19:00
Místo konání: 
Sál MKC Fulnek

Informujeme vás, že pořádající agentura se rozhodla vystoupení kvůli nízkému počtu prodaných vstupenek zrušit. MKC Fulnek jako zprostředkovatel prostor pro vystoupení Miroslava Donutila bere toto rozhodnutí na vědomí. Zakoupené vstupenky můžete vrátit do konce listopadu v místě zakoupení - MKC Fulnek / MIC Fulnek. Děkujeme za pochopení a za případné komplikace se omlouváme.

 

Ptejte se mě na co chcete a já vám na co chci odpovím! MIROSLAV DONUTIL - CESTOU necestou Jedná se o jednoho z nejpopulárnějších českých herců. Sám říká, že na studia herectví (brněnská JAMU) šel převážně z důvodů, že nemusel studovat matematiku, ale spíš v něm zvítězily rodinné geny. Jeho rodiče byli ochotníky a dědeček byl vynikajícím a nadšeným vypravěčem. Již za studií hrál v divadle Husa na provázku, kde působil od roku 1973 až do roku 1990. Poté se stal členem činohry souboru pražského Národního divadla, kde působí dodnes. Miroslav Donutil je od svých osmnácti let epileptik. Původně uvažoval o kariéře novináře a lesního inženýra, nicméně nakonec se v něm zúročily rodinné geny (rodiče nadšeně ochotničili a dědeček patřil k nezapomenutelným vypravěčům s výjimečným smyslem pro humor) a skončil na brněnské JAMU. Už během studií hostoval na scéně brrněnského divadla Husa na provázku a po absolutoriu (1973) sem také nastoupil do svého prvního angažmá. Vydržel tu plných sedmnáct let a ztvárnil řadu nezapomenutelných rolí (mj. Nikolu Šuhaje v Baladě pro banditu, Kašpárka v Donu Šajnovi, Richarda III. a další postavy v Shakespearománii, ...), nicméně film a televize jeho talent stále přehlížely. Zazářil sice v titulní roli filmové adaptace Balady pro banditu, nicméně jednalo se o výjimku, v oněch letech dostával spíš menší a epizodní role (např. poněkud zasněný podomek v Postřižinách). Zásadní zlom v jeho kariéře nastává roku 1990, kdy se stal členem činohry pražského Národního divadla. Prakticky okamžitě se stává jednou z největších hvězd souboru (mj. titulní role ve Strýčku Váňovi, stařeček v Židlích, šašek v Jak se vám líbí, Truffaldino ve Sluhovi dvou pánů, ...) a televizí i filmem náhle velmi vytěžovaným hercem. Za svůj výkon ve filmu Pasti, pasti, pastičky získal Českého lva. Srdečně Vás zveme na příjemně strávený večer s vynikajícími příběhy Miroslava Donutila. Přijďte se podívat, určitě se nudit nebudete!!! Použitá hudba je ze zpívaných titulů Miroslava Donutila: Balada pro banditu, Písničky z provázku, Ten báječnej mužskej svět.

Vhodné pro: 
Všechny
Seniory
Cena vstupenek: 
350 Kč
Předprodej vstupenek: 
MKC Fulnek, 601 563 112, Palackého 305
MIC Fulnek, 556 713 713, nám. Komenského 12
Webové stránky k události: 
MKC Fulnek vás zve na populární přednášku

TalkShow Postel Hospoda Kostel - Zbigniew Czendlik

Čtvrtek, 22. únor 2018 - 17:00
Místo konání: 
Sál MKC Fulnek / Při velkém zájmu KD Děrné

Zbigniew Czendlik, pohodový, zábavný kněz z Lanškrouna, se představí v pořadu Postel hospoda kostel.

Obsahem talk show POSTEL HOSPODA KOSTEL je vyprávění příběhů z jeho života osobního i jiného…podané humorem jemu vlastním. V průběhu 90-ti minut se tak dotýká mimojiné problematiky současného světa, s čímž se rád s diváky otevřeně podělí.
V říjnu 2016 vyšla kniha Zbigniewa Czendlika a Markéty Zahradníkové se stejnojmenným názvem Postel hospoda kostel, za níž obdrželi cenu čtenářů v rámci soutěže Magnesia litera 20

Možnost zakoupení jako vánoční dárek - speciální vouchery pro vaše blízké. Nadělte jim dárek v podobě účasti na TalkShow tohoto zábavného kněze. Objednávky zasílejte na kultura@fulnek.cz, popřípadě na tel. 601 563 112. Vouchery k dostání také v MKC Fulnek a MIC Fulnek přibližně od poloviny listopadu 2017.

Vhodné pro: 
Všechny
Cena vstupenek: 
150,- Kč předprodej (od 1.12.)
200,- Kč na místě
Možnost zakoupení dárkových vánočních voucherů
Předprodej vstupenek: 
Na místě
MKC Fulnek, 601 563 112, Palackého 305
MIC Fulnek, 556 713 713, nám. Komenského 12
Webové stránky k události: 

Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub