• prázdninové dobrodružství se soutěží

  ZAPOJ SE DO ODHALENÍ

  Čtvrtek 1. 7. 2021 - 15:00 - Čtvrtek 30. 9. 2021 - 23:00

  Více informací o prázdninovém dobrodružství se soutěží se dozvíš na ⬇️

  https://www.kulturafulnek.cz/

  Vhodné pro: 
  Všechny
 • Koncert

  "KDYŽ NA SÁLE SPUSTÍ BASA ANEB PERLY ČESKÉ OPERETKY“

  Pátek 24. 9. 2021 - 18:00

  Projekt, určený především starší generaci spojil Taneční a swingový orchestr Bedřicha Pukovce pod taktovkou Zdeňka Pukovce a doktora Pavla Hanzelku. Koncert s velkým tanečním orchestrem připomene prvorepublikovou atmosféru. Návštěvníci si mohou zatančit, zazpívat a zavzpomínat na zlatou éru české operetky jako zvláštní odnože operetního žánru, která vynikala vysokým stupněm melodičnosti a taky snadnou zapamatovatelností řady svých písniček. Společně si připomeneme nejznámější šlágry Jaroslava Jankovce, Josefa Stelibského a Járy Beneše, třech největších a nejslavnějších hudebních skladatelů tohoto období. Akce se uskuteční v sále MKC Fulnek. Vstupné: 120,- Kč. Vstupenky zakoupíte od 8. září v MKCF (724 802 262)a MIC Funek (tel. 556 770 887).

  Vhodné pro: 
  Všechny
  Předprodej vstupenek: 
  MKC Fulnek, 601 563 112, Palackého 305
 • pěvecký sbor Permoník

  KONCERT "VLAK DO CHATTANOOGY"

  Neděle 3. 10. 2021 - 17:00

  KONCERT "VLAK DO CHATTANOOGY"
  Permoník zpívá písničky z hudebních filmů, známých muzikálů a populární melodie.

  PERMONÍK CHOIR KARVINÁ působí při Základní umělecké škole Bedřicha Smetany v Karviné a Středisku volného času Juventus Karviná. Tvoří jej 7 sborů - 230 zpěváků a zpěvaček ve věku přibližně od 5 do 65 let. Sbor vznikl před 55 lety v roce 1966, jeho zakladateli byli Eva a Ivan Šeinerovi .Dnes patří ke světové sborové špičce a na světových soutěžích sbírá nejen velké uznání a obdiv, ale také jedno ocenění za druhým.
  Často bývá hostem orchestrů, ať už dechových či symfonických například Česká filharmonie, Janáčkova filharmonie a další. Ve spolupráci s nimi pak provádí symfonie, mše, oratoria i kantáty. Každou sezónu vystoupí Koncertní sbor Permoník přibližně na 40 koncertech. Stal se také rezidenčním sborem soutěže JANTAR, kde vystupoval s řadou špičkových interpretů populární hudby jako je Tomáš Klus, Eva Farna, David Stypka, Mirai, Nedivoč, Vladivojna La Chia aj.

  Koncert je sestavený ze slavných muzikálových, filmových a populárních melodií. Ve scénicky zpracovaném programu s kostýmy mají své místo muzikály Mamma Mia, Jesus Christ Superstar, West Side Story, Cats a další. Zazní písně z hudebních filmů Starci na chmelu nebo Sestra v akci, ale také písně Golden Kids, písně Marty Kubišové a Karla Kryla. Koncert se uskuteční v sále MKCF od 17.00 hodin. Vstupné 150,- Kč. vstupenky zakoupíte od 8.září v MKC Fulnek (724 802 262)a MIC Funek (tel. 556 770 887).

  Vhodné pro: 
  Všechny
  Předprodej vstupenek: 
  MKC Fulnek, 601 563 112, Palackého 305
 • Divadelní představení

  DVA NAHATÝ CHLAPI

  Středa 20. 10. 2021 - 19:00

  DVA NAHATÝ CHLAPI

  Bláznivá komedie kontroverzního francouzského autora, která v současné době slaví v Paříži velké úspěchy.
  Seriózní advokát, věrný manžel a otec dvou dětí, se jednoho dne probudí nahý v posteli se svým kolegou z práce. Ani jeden netuší, jak se do této situace dostali, manželka jednoho z nich však vymyslí způsob, jak zjistit pravdu. Ale ta je, jak se nakonec ukáže opravdové pravdě hodně vzdálená.

  Hrají: Martin Zounar, Martin Kraus, Martina Randová, Daniela Šinkorová/Michaela Dittrichová
  Autor: Sébastien Thiéry
  Režie: Antonín Procházka
  Překlad: Jaromír Janeček
  Kostýmy: Lenka Polášková
  Produkce: JT PROMOTION s.r.o.

  vstupenky v předprodeji na www.ticketportal.cz

  Vhodné pro: 
  Všechny
 • Koncert

  ADVENTNÍ KONCERT SBORU BONI PUERI

  Neděle 5. 12. 2021 - 8:20

  Koncert chlapeckého sboru Boni Pueri

  Český chlapecký sbor BONI PUERI byl založen v roce 1982. Patří k nejvýznamnějším evropským hudebním tělesům. Svým názvem se hlásí ke sboru, který působil od 13. století při Chrámu sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském hradě. Dvěstěčlenný sbor, kde zpívají chlapci od 4 – 19 let, dosud absolvoval více než 4000 samostatných koncertů po Japonsku, Kanadě, USA, Jižní Koreji, Hong Kongu, Číně a celé Evropě. Boni Pueri vystupují také při významných státních příležitostech a na světových sympoziích (mj. předávání státního vyznamenání Siru Nicholasi Wintonovi, státní návštěva prezidenta SRN Joachima Gaucka, prezidentky Jižní Koreje, rakouského prezidenta Heinze Fischera, čínského prezidenta Si Ťin-Pchinga nebo královny matky Bhútánského království). Svými výkony neustále ohromují návštěvníky po celém světě. Jejich koncerty v době adventu patří mezi nejkrásnější a navodí v lidech tu pravou vánoční atmosféru. Koncert se uskuteční v kostele sv. Josefa. Vstupné: 200,- Kč.

  Vhodné pro: 
  Všechny
 • Česko zpívá koledy s muzikou Šajtar

  Středa 8. 12. 2021 - 18:00

  8.12. Česko zpívá koledy s muzikou Šajtar
  Tradiční akce, při které se celým Českem rozezní 5 neznámějších českých koled se vždy koná druhou prosincovou středu a v letošním roce se uskuteční již pojedenácté. Akce, kterou zaštiťuje Deník je velmi oblíbená jak u dětí, tak u dospělých. Momentálně řešíme možné vystoupení kapely Šajtar, která např. doprovázela Jaromíra Nohavicu na turné po Polsku, vystupovala s hudební skupinou Čechomor. V repertoáru mají jak folklórní skladby, tak i skladby rockové. V rámci vystoupení – koncertu by zazněly nejen české koledy, ale také zahraniční koledy a vánoční skladby.. Místo konání bude upřesněno.

  Vhodné pro: 
  Všechny
 • Koncert Leony Machálkové MUZIKÁL - MOJE LÁSKA s hostem Radimem Schwabem

  Pátek 10. 12. 2021 - 19:00

  Leona Machálková připravila sólový koncertní program, ve kterém jako třešničky na dortu emotivně interpretuje slavné písně z českých i světových muzikálů, ve kterých účinkovala v hlavních ženských rolích či které nazpívala a zařadila na svá muzikálová alba, která natočila v produkci hudebního skladatele Karla Svobody.
  Během jednoho večera si hosté mohou poslechnout ty největší hity z českých i světových muzikálů Dracula, West Side Story, Jesus Christ SuperStar, Monte Cristo, Bídníci, Angelika, Hamlet, Evita, Cats, Elizabeth nebo Mamma Mia! Nejkrásnější árie z těchto muzikálů Leona představí za doprovodu orchestru v čele s pianistou Petrem Berki a kapelou. Rovněž vystoupí Leony kolega Radim Schwab, který s Leonou zazpívá několik duetů a také sólových písní.

  Kde se koncert uskuteční záleží na vás a na tom, kolik vás na koncertu bude. Varianty jsou dvě: sál MKCF nebo Děrné.:-)
  Oba sály budou krásně vyzdobeny a nachystány tak, ať si díky krásnému koncertu Leony Machálkové navodíte tu pravou vánoční atmosféru.
  V případě, že se koncert uskuteční v Děrném, zajistíme vám svozový autobus s odjezdem od MKCF.

  Vstupné: 280,- Kč. Předprodej vstupenek od 1. října 2021v MIC Fulnek a MKCF.

  Těšíme se na vás.

  Vhodné pro: 
  Všechny

Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub

Facebook města Fulneku   Facebook MKCF