• přeloženo na rok 2022

  KONCERT SBORU BONI PUERI

  Neděle 5. 12. 2021 - 8:20 - Pátek 31. 12. 2021 - 19:50

  KONCERT PŘESUNUT NA ROK 2022!! VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI. Koncert chlapeckého sboru Boni Pueri. Český chlapecký sbor BONI PUERI byl založen v roce 1982. Patří k nejvýznamnějším evropským hudebním tělesům. Svým názvem se hlásí ke sboru, který působil od 13. století při Chrámu sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském hradě. Dvěstěčlenný sbor, kde zpívají chlapci od 4 – 19 let, dosud absolvoval více než 4000 samostatných koncertů po Japonsku, Kanadě, USA, Jižní Koreji, Hong Kongu, Číně a celé Evropě. Boni Pueri vystupují také při významných státních příležitostech a na světových sympoziích (mj. předávání státního vyznamenání Siru Nicholasi Wintonovi, státní návštěva prezidenta SRN Joachima Gaucka, prezidentky Jižní Koreje, rakouského prezidenta Heinze Fischera, čínského prezidenta Si Ťin-Pchinga nebo královny matky Bhútánského království). Svými výkony neustále ohromují návštěvníky po celém světě. Jejich koncerty v době adventu patří mezi nejkrásnější a navodí v lidech tu pra Vstupné: 200,- Kč

  Vhodné pro: 
  Všechny
 • Letos pouze online

  Česko zpívá koledy

  Středa 8. 12. 2021 - 18:00

  Sejdeme se 8. prosince v 18 hodin z pohodlí domova, abychom si společně zazpívali koledy a prožili příjemný adventní čas. Přidejte se k nám!
  České zpívá koledy s Deníkem
  Kvůli zhoršené situaci způsobené pandemií covid-19 naráží zpívání koled na mnohá omezení. I přesto se ale tato akce uskuteční! Zazpíváme si on-line z tepla svých domovů. Živě budeme přenášet hraní a zpívání koled v podání kapely Čechomor, takže si můžete zpříjemnit podvečer a zazpívat si spolu s ní.

  Vhodné pro: 
  Všechny
 • koncert

  Leona Machálková MUZIKÁL - MOJE LÁSKA s hostem Radimem Schwabem

  Pátek 10. 12. 2021 - 19:00

  Leona Machálková připravila sólový koncertní program, ve kterém jako třešničky na dortu emotivně interpretuje slavné písně z českých i světových muzikálů, ve kterých účinkovala v hlavních ženských rolích či které nazpívala a zařadila na svá muzikálová alba, která natočila v produkci hudebního skladatele Karla Svobody. Během jednoho večera si hosté mohou poslechnout ty největší hity z českých i světových muzikálů Dracula, West Side Story, Jesus Christ SuperStar, Monte Cristo, Bídníci, Angelika, Hamlet, Evita, Cats, Elizabeth nebo Mamma Mia! Nejkrásnější árie z těchto muzikálů Leona představí za doprovodu orchestru v čele s pianistou Petrem Berki a kapelou. Rovněž vystoupí Leony kolega Radim Schwab, který s Leonou zazpívá několik duetů a také sólových písní. Kde se koncert uskuteční záleží na vás a na tom, kolik vás na koncertu bude. Varianty jsou dvě: sál MKCF nebo Děrné.:-) Oba sály budou krásně vyzdobeny a nachystány tak, ať si díky krásnému koncertu Leony Machálkové navodíte tu pravou vánoční atmosféru. V případě, že se koncert uskuteční v Děrném, zajistíme vám svozový autobus s odjezdem od MKCF. Vstupné: 280,- Kč. Předprodej vstupenek od 1. října 2021v MIC Fulnek a MKCF.  Těšíme se na vás.

   

   

  vstupenky zakoupíte zde

  Vhodné pro: 
  Všechny
 • představení pro děti

  Štístko a Poupěnka – Ať žijí pohádky!

  Neděle 12. 12. 2021 - 15:00

  Známá dětská hudební dvojice Štístko a Poupěnka, kterou znají a milují všichni malí diváci, se dětem představí s vystoupením Ať žijí pohádky. Jejich pohádková vystoupení jsou beznadějně vyprodaná napříč celou republikou a mají u dětí takový úspěch, že jsme se rozhodli udělat radost i dětem ve Fulneku a okolí. Štístko a Poupěnka se společně s broučky dostanou do pohádkového lesa. Pomohou tam Kar-kulce, aby ji nesežral vlk, a také potkají Jeníčka a Mařenku na cestě k perníkové chaloupce. Naučí se hodiny s písničkou Tik ťak i kouzelná slůvka s Pyšnou princeznou. Udrží tajemství s písničkou Šušušu a spatří, jak drzou, nevychovanou Káču navštíví čert v písničce Čert a Káča. Společně se všichni naučí zdravě papat se superhrdinou Mňamáčkem. Zaznějí taneční hity Hejbni kostrou a Jájájá, ale nebudou chybět ani známé, osvědčené písničky. Těší se na vás Štístko a Poupěnka! Vstupné 230 korun. Předprodej od 1. října v MKCF a MIC Fulnek.

   

   

  vstupenky zakoupíte zde

   

  Vhodné pro: 
  Všechny

Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub

Facebook města Fulneku   Facebook MKCF