Restaurace MKC Fulnek zcela v provozu

Vážení návštěvníci, informujeme vás, že restaurace MKC Fulnek je od 25. května v plném provozu a těší se na vaší návštěvu. Rozvoz poledních menu a zahrádka tak byly doplněny o vnitřní prostory restaurace. Aktuální polední menu naleznete na www.mkcf.cz/restaurace. Můžete se také přihlásit k odběru menu do emailu na titulní stránce. Nabízíme i možnost umístění menu do menu boxů (včetně zatavení).

Otevřít celý článek

Obnovení služeb knihovny

Vážení a milí čtenáři,
rádi bychom Vás informovali, že Komenského knihovna ve Fulneku bude od pondělí 1. června poskytovat již
všechny své služby (MVS, tisk, kopírování, internet).

Zároveň přejdeme na prázdninovou půjčovní dobu:
Pondělí: 8.00 – 12.00, 13.00 – 18.00
Úterý, středa: zavřeno
Čtvrtek: 12.00 – 18.00
Pátek: 12.00 – 16.00

Otevřít celý článek
Kinokavárna MKC Fulnek vás zve na promítání

Angry Birds ve filmu 2

Rozzlobení nelétaví ptáci a zákeřní zelení vepři jsou opět ve při v animovaném komediálním snímku Angry Birds ve filmu 2. Když se objeví nový nepřítel, který hrozí zničením Ptačího i Prasečího ostrova, spojí Rudohněv (alias Ruďák), Žluťas, Bombas, Orel Vazoun a Žluťasova sestra Stříbrnka síly s velevepřem Leonardem, jeho asistentkou Courtney a vepřovým sádlem mazaným vynálezcem Garrym. Supertým bývalých zapřisáhlých nepřátel se vydává na misi, jejímž cílem je zachránit domovy ptáků i vepřů.(Falcon)

Otevřít celý článek
Kinokavárna MKC Fulnek vás zve na promítání

Jumanji: Další level

Martha, Bethany a Fridge se vracejí zpět do hry, aby našli Spencera, který záhadně zmizel.  Zjistí však, že se hra změnila, a že přežít ve světě Jumanji bude mnohem náročnější. Jumanji už totiž není jen džungle, jsou to i rozpálené pouště či zasněžená pohoří plné nových nebezpečných nástrah.(Falcon)

Promítání proběhne za hygienických a dalších podmínek dle nařízení Vlády ČR. Žádáme všechny návštěvníky, aby tyto podmínky a další pokyny pořadatele dodržovali. Děkujeme za pochopení.

 

Otevřít celý článek

Stránky

Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub

Facebook města Fulneku   Facebook MKCF