kino

Filmy: Červený střevíček a sedm statečných, Přání k narozeninám.

Pátek 24. 2. 2023 - 16:30 - 21:00

Další díl našeho tradičního filmování bude opět patřit dětem, které čeká Pohádka červený střevíček a sedm stačených od tvůrců Ledového království a pohádky Na vlásku. Začínáme tradičně v 16.30 a vstupné je jako vždy 50 korun. Dospěli se mohou opět těšit na českou novinku Přání k narozeninám, ve které se jako filmová manželé představí Eva Holubová a Jaroslav Dušek. V dalších rolích pak uvidíte Veroniku Khek Kubařovou, Tomáše Kluse, Igora Orozoviče, Jaroslav Plesla, Matěje Hádka a Simonu Babčákovou. Promítáme od 19.00 v sále MKCF. Vstupné 120 korun.

 

Červený střevíček a sedm statečných od 16.30, vstupné: 50 Kč.

Baculka Sněhurka najde pár kouzelných červených střevíčků, které ji promění na hubeňoučkou krasotinku. Má to ale jeden háček! Střevíce patří zlé čarodějnici a ta, když zjistí, že zmizely, použije veškerá kouzla a čáry, aby je dostala nazpět. Jakoby nestačilo, že má Sněhurka plné ruce práce s ježibabou, do cesty se jí musí ještě připlést sedm neodbytných trpaslíků, kteří od ní chtějí pusu. Pokud totiž tito zelení mrňousové dostanou polibek od krásné ženy, bude zrušena jejich kletba a z nich se znovu stanou udatní princové Merlin, Artuš, Jiřík, Honza, Pino, Noki, Kio. Jenže co je vlastně krása? Pochopí Sněhurka a jejích sedm statečných společníků, co krása doopravdy znamená?

trailer

 

Přání k narozeninám od 19.00, vstupné: 120 Kč.

Líba má každý rok jediné narozeninové přání. Trvá na tom, aby se na její oslavě sešla celá rodina, což všichni vždy splnili. Tedy až do letošních narozenin. Její syn Petr má na tenhle rok jiné plány, a tak před rodinou předstírá nemoc. Letos chce totiž poprvé strávit narozeniny se svým přítelem Karlem, který má narozeniny ve stejný den. A Karel je pro zbytek rodiny Petrovým dlouho skrývaným tajemstvím. Líba se však své oslavy nehodlá jen tak lehce vzdát. Rozhodne se Petra překvapit a s celou rodinou se přesunout k němu. Nečekaná návštěva donutí Petra k rychlé improvizaci. Udělat před svou rodinou z přítele Karla kolegu z práce a z jeho sestry Veroniky svou přítelkyni je v podstatě hračka. Jenže to ještě Petr netuší, že tohle je teprve začátek a dnešní den bude jedna velká jízda na horské dráze..

trailer

 

Vhodné pro: 
Všechny

Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub

Facebook města Fulneku   Facebook MKCF