Slavnostní koncert k výročí vzniku samostatné Československé republiky

Pojď s námi zlatá holka mašírovat, ať taky něco zažiješ

Pátek 28. 10. 2016 - 16:00
Místo konání: 
Sál MKC Fulnek

Všechny příznivce dobré a kvalitní muziky zveme dne 28. října 2016 v 16:00 h do velkého sálu Městského kulturního centra ve Fulneku. V den, kdy vznikla samostatná Československá republika si spolu s velkým dechovým orchestrem a jeho sólisty zavzpomínáme na doby dávno minulé, kdy česká písnička nejen bavila, ale často kdy česká písnička nejen bavila, ale taky pomáhala překonávat ty nejkrutější rány osudu a těžké a temné historické okamžiky, v nichž se český národ ocitl až na samotné hranici své existence. Zavzpomínáme na takové osobnosti jakými byli např. Karel Hašler, Jaromír Vejvoda, R.A. Dvorský, Jiří Voskovec, Jan Werich, Jaroslav Ježek či Rudolf Piskáček nebo taky Fr. Kmoch. Připomeneme si taky nejslavnější hity z českých filmů té doby a nezapomeneme ani na českou operu a operetku. Zazní taky písně a šlágry, které byli úzce spojeny s historickými událostmi té doby. Pojďte si společně s námi zazpívat např. Bílé konvalinky, Vackovou Cikánku, Marijánu, Chaloupky pod horami a řadu dalších známých prvorepublikových hitů. Pojďte si společně s námi připomenout atmosféru první a druhé republiky i těch pochmurných let, které následovaly pak, kdy ale písnička stále žila a nepodařilo se jí umlčet.
Všichni jste srdečně zváni na slavnostní koncert k výročí vzniku Československé republiky pod názvem „POJĎ S NÁMI ZLATÁ HOLKA MAŠÍROVAT, AŤ TAKY NĚCO ZAŽIJEŠ….“

Akce je pořádána neziskovou organizací PLAMEN NADĚJE ve spolupráci s Městským kulturním centrem ve Fulneku a Městem Fulnek. VSTUP ZDARMA.
MUDr. Pavel Hanzelka

Cena vstupenek: 
zdarma

Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub

Facebook města Fulneku   Facebook MKCF