Opatření kvůli šíření koronaviru

/Aktualizováno 1. května 2020/ Vážení občané, z důvodu mimořádných opatření kvůli šíření koronaviru jsou s platností od 11. března zrušeny všechny společenské, kulturní a soukromé akce konané v prostorách Městského kulturního centra, kulturního domu Děrné a od 13. března v knihovnách včetně pravidelného provozu místních knihoven. Toto opatření platí do odvolání a bude záviset na dalším postupu virové nákazy.

 

Aktualizace 1. května 2020

Informace k rozvolňování opatření v souvislosti s šířením koronavirové nákazy: Nařízení platné od 11. května - https://www.vlada.cz/assets/media-centrum/tiskove-zpravy/9.pdf a https://www.vlada.cz/assets/media-centrum/tiskove-zpravy/8.pdf

 

Aktualizace 1. dubna 2020

Restaurace MKCF oznamuje, že od 31.3. je pro veřejnost v provozu pravidelný rozvoz. Jídla budou připravována do potravinových jednorázových boxů. Možnost také vyzvednutí objednaných jídel ve výdejním okně u restaurace MKC Fulnek. Objednávky a více info paní Polcíková, tel: 733 359 326. 

 

Aktualizace 16. března 2020

Oznamujeme, že ubytování v MKC Fulnek je z důvodu nařízení vlády uzavřeno od 16. března do odvolání. Děkujeme za pochopení.

 

Aktualizace 15. března 2020

Restaurace MKCF oznamuje, že od 16.3. bude do odvolání pro veřejnost zcela uzavřena včetně pravidelného rozvozu.

Oznamujeme, že kanceláře MKCF budou od 16.3. do odvolání pro veřejnost uzavřeny. Vstupenky na představení Caveman možno zakoupit přes Ticketportal.

 

Sledujte naše stránky či Facebook MKCF pro aktuální informace. Děkujeme

 

Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub

Facebook města Fulneku   Facebook MKCF