Knihovníček

Přijď si nakreslit obrázek, něco vyrobit nebo poslechnout příběh, za pěkného počasí venku před knihovnou :-)
KDY: v úterý 17.10.2017 ve 14 h.

Otevřít celý článek
MKC Fulnek vás zve na populární přednášku

TalkShow Postel Hospoda Kostel - Zbigniew Czendlik

Zbigniew Czendlik, pohodový, zábavný kněz z Lanškrouna, se představí v pořadu Postel hospoda kostel.

Obsahem talk show POSTEL HOSPODA KOSTEL je vyprávění příběhů z jeho života osobního i jiného…podané humorem jemu vlastním. V průběhu 90-ti minut se tak dotýká mimojiné problematiky současného světa, s čímž se rád s diváky otevřeně podělí.
V říjnu 2016 vyšla kniha Zbigniewa Czendlika a Markéty Zahradníkové se stejnojmenným názvem Postel hospoda kostel, za níž obdrželi cenu čtenářů v rámci soutěže Magnesia litera 20

Otevřít celý článek
Kinokavárna Káčko vás zve na promítání filmu

Špunti na vodě

Rodiče bratrů Igora (Jiří Langmajer) a Davida (Hynek Čermák) chystají zlatou svatbu. Z Kanady přilétá jejich bratranec Ondra (Pavel Liška), povahou tak trochu dobrodruh. Bratry napadne, že nejlepší by bylo vyrazit za rodiči na kánoích po řece jen ve třech, tak, jako za starých časů. Jenže od dob společných spanilých jízd se leccos změnilo. Třeba to, že Igor a David jsou ženatí a mají děti. Uvítací večeře pro Ondru, který přijíždí se svou mladou přítelkyní Zlaticou, se nezadržitelně mění v katastrofu.

Otevřít celý článek
StandUp - Impro - Skeče v pořadu

Koko Comedy

Máte rádi humory? Této dvojici blondýn˟ se budete zaručeně smát! Luc a Kat, něžné komičky s ostrým humorem, si do ničeho nenechají mluvit, ale ke všemu mají co říct. Dejte jim do ruky vařečku, otráví vás, dejte jim mikrofon, pobaví vás. Stand-up comedy, skeče, moderace, to vše umí Koko Comedy, kouzelné a kontroverzní holky jako řemen a jejich vypečení hosté.

˟Změna barvy vyhrazena. Záleží, jestli je peroxid v akci!:)

Otevřít celý článek

Stránky

Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub