Zveme vás na dobročinné divadelní představení

Sněhurka

ZUŠ Bílovec ve spolupráci s MKC Fulnek a spolkem Comenius Fulnek vás zvou na dobročinné představení bíloveckého muzikálu pro malé i velké - Sněhurka.

Výtěžek z tohoto představení bude věnován manželům Friedlovým z Pohořílek, kterým v září tohoto roku vyhořel dům po zásahu bleskem.

Otevřít celý článek
Zveme vás na promítání v kinokavárně

Taxi 5

Pařížský superpolda Sylvain Marot je proti své vůli převelen na městskou policii do Marseille. Bývalý komisař Gilbert, nyní primátor města, ho pověří speciálním úkolem. Má dopadnout gang italských lupičů, kteří v nadupaných Ferrari vykrádají jedno klenotnictví za druhým. Jenže s chabě vybaveným vozovým parkem francouzské policie to půjde splnit velmi těžko. Silvain tak má jen jednu možnost. Přemluvit ke spolupráci Eddyho Makloufa, synovce slavného Daniela Moralese. Eddy totiž po svém strýčkovi zdědil jeho vytuněné bílé taxi. Bohužel už ale nezdědil jeho řidičské schopnosti.

Otevřít celý článek

Téměř 60 přihlášených stánků na Tradičním fulneckém jarmarku

Dovolujeme si veřejnost ještě jednou pozvat na Tradiční fulnecký jarmark, na který máme v tuto chvíli přihlášeno necelých šedesát prodejních stánků. A na co se můžete těšit? Výrobky z ovčí vlny, bižuterie, nápoje, textil, pletený textil, perníky, hračky, domácí i valašské sýry, nápoje, občerstvení, medovina, trdelníky, výrobky z kůže , šperky, svíčky a spousta dalších druhů zboží.

 

Důležité upozornění stánkařům, kteří nebyli přihlášeni - další přihlášky z důvodu kapacity nepřijímáme. Děkujeme za pochopení.

Otevřít celý článek
Zveme vás na promítání v kinokavárně

Hotel Transylvánie 3 - Příšerózní dovolená

Ve filmu od Sony Animation Pictures Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená se s naší oblíbenou rodinkou strašidel vydáme na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Drákulův doprovod si užívá klidnou plavbu a s radostí využívá vše, co může luxusní plavidlo nabídnout, od strašidelného volejbalu po exotické exkurze a opalování při Měsíčku. Když však Mavis zjistí, že se Drákula zbláznil do záhadné kapitánky lodi Eriky, která skrývá strašlivé tajemství, jež by mohlo zničit strašidla po celém světě, stane se z dovolené snů noční můra.(Falcon)

Otevřít celý článek

Stránky

Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub

Facebook města Fulneku   Facebook MKCF