Cestovatelská přednáška

Filipíny - okolo ostrova Luzon

Manželé Jana a Vladimír Poulíkovi si život bez cestování nedovedou představit. Přijměte pozvání na jejich vyprávění o zážitcích z cesty na Filipíny.
Pojeďte s námi do ostrovní země, která se nachází v tzv. ohnivém kruhu. V první části přednášky procestujeme největší z filipínských ostrovů Luzon, kde nás fascinovaly sopky a na severu rýžové terasy přes 2000 let staré. Společně navštívíme koloniální španělská města s úchvatnými katedrálami postavenými v zemětřesném stylu. Vychutnáme si atmosféru kohoutích zápasů a v závěru cesty navštívíme turisty tolik opomíjenou Manilu.

Otevřít celý článek
PŘIDANÝ KONCERT

RECITÁL LUCIE BÍLE, PETRA MALÁSKA A SBORU BONI PUERI II

Přidaný koncert!!! Vystoupení naší nejpopulárnější zpěvačky za klavírního doprovodu klavíristy a skladatele Petra Maláska se speciálním hostem chlapeckým sborem BONI PUERI. Zazní slavná muzikálová témata, světové evergreeny i zpěvaččiny repertoárové objevy. České, zámořské, anglické i francouzské melodie dostaly jednotící, intimně slavnostní formu. Láska hory přenáší, Most přes minulost, Jsi můj pán, Summertime, Vzpomínky nebo Mám ráda život… To je jen výběr hitů, na které se můžete těšit.. Koncert se uskuteční v kostele sv. Josefa jako druhý v pořadí, a to od 20:30 hodin.

Otevřít celý článek
divadelní představení

A DO PYŽAM!

A další z připravovaných novinek...A do pyžam! Bude to velká dávka humoru, protože, když se to občas v tom životě všechno zamotá:

Otevřít celý článek

Stránky

Město FulnekComenius FulnekMěsto FulnekMIC FulnekFulnečka klub

Facebook města Fulneku   Facebook MKCF